Rámiky na fotky

Rámy na fotky z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu. Rámy na fotky podčiarkujú osobitosť fotografie alebo obrazu.

Rámiky na fotky na stenu

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii rámiky na fotky šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

Nenechávajte svoje fotky ležať v zásuvke, ale zútulnite domov alebo pracovisko originálne.

Informácie o výrobcovi fotorámikov

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

Rámiky na fotky

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, fotorámik, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, rámy na obrazy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Drevené rámiky na fotky

Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

Rozmer rámu 30x40 cm vnútorný rozmer pasparty 20x28 cm - rozmer rámu 30x45 cm vnútorný rozmer pasparty 20x30 cm - rozmer rámiku 40x50 cm vnútorný rozmer pasparty 28x35 cm - rozmer rámiku 40x60 cm vnútorný rozmer pasparty 30x45 cm.

Rozmer rámu 50x60 cm vnútorný rozmer pasparty 30x40 cm- rozmer rámiku 50x70 cm vnútorný rozmer pasparty 30x45 cm - rozmer rámiku 60x80 cm vnútorný rozmer pasparty 40x60 cm - rozmer rámiku 70x100 cm vnútorný rozmer pasparty 50x70 cm.

Použitie - rámiky na fotky


Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.