Fotorámiky

Fotorámiky 2000 druhov Hama® - Drevené fotorámiky šíria prírodnú atmosféru a zútulňujú obývacie izby. Ponúkajú vám mnoho možností na vytvorenie štýlového prostredia jednoduchými prostriedkami.

Fotorámiky na stenu

Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl. Tiež sú dobrým fotorámiky nápadom na vianočný darček. Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.

Fotorámiky sú vhodne aj do moderných priestorov, kde dokonale zapadnú. Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

fotorámiky

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, fotorámik, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, rámy na obrazy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Veľkosti - fotorámiky

Ponúkané rozmery fotorámikov - rozmer rámiku 10x15 cm vnútorný rozmer pasparty 7x10 cm - rozmer rámiku 13x18 cm vnútorný rozmer pasparty 9x13 cm - rozmer rámu 18x24 cm vnútorný rozmer pasparty 10x15 cm - rozmer rámiku 20x28 cm vnútorný rozmer pasparty 13x18 cm - rozmer rámiku 20x30 cm vnútorný fotorámiky rozmer pasparty 13x18 cm - rozmer rámu 24x30 cm vnútorný rozmer pasparty 15x21 cm - rozmer rámu 28x35 cm vnútorný rozmer pasparty 18x24 cm.

Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

Rozmer rámu 50x60 cm vnútorný rozmer pasparty 30x40 cm- rozmer rámiku 50x70 cm vnútorný rozmer pasparty 30x45 cm - rozmer rámiku 60x80 cm vnútorný rozmer pasparty 40x60 cm - rozmer rámiku 70x100 cm vnútorný rozmer pasparty 50x70 cm.

Použitie - fotorámiky

Rámy na obrazy chránia Vaše snímky pred škrabancami a prachom. Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty školské tašky rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Či už sú to narodeniny, svadby, alebo len výlet s priateľmi, fotografie nás späť vždy vrátia v čase na tie nádherné chvíle.

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.