Rámy na obrazy

Rámy na obrazy 20x30 cm 2500 druhov Hama® - Fotorámiky 20x30 cm od rozmeru 5x8 po 70x100 cm. Rámy na obrazy podčiarkujú osobitosť fotografie alebo obrazu.

Rámy na obrazy online predaj eshop

Fotorámiky 20x30 cm sú určené nielen na skrášlenie bytov, ale aj na kancelárske použitie. Do týchto pekných drevených rámov rámy na obrazy môžete zarámovať svoje vlastné fotky alebo umelecké diela, ktoré Vám budú spríjemňovať život. Tiež sú dobrým nápadom na vianočný darček.

Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl. Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

Informácie o výrobcovi fotorámikov

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

rámy na obrazy

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, fotorámik, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, rámy na obrazy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Drevené rámy na obrazy

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a aizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.

Rozmer rámu 30x40 cm vnútorný rozmer pasparty 20x28 cm - rozmer rámu 30x45 cm vnútorný rozmer pasparty 20x30 cm - rozmer rámiku 40x50 cm vnútorný rozmer pasparty 28x35 cm - rozmer rámiku 40x60 cm vnútorný rozmer pasparty 30x45 cm.

Rozmer rámu 50x60 cm vnútorný rozmer pasparty 30x40 cm- rozmer rámiku 50x70 cm vnútorný rozmer pasparty 30x45 cm - rozmer rámiku 60x80 cm vnútorný rozmer pasparty 40x60 cm - rozmer rámiku 70x100 cm vnútorný rozmer pasparty 50x70 cm.

Použitie - rámy na obrazy

Rámy na obrazy chránia Vaše snímky pred škrabancami a prachom. Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Či už sú to narodeniny, svadby, alebo len výlet s priateľmi, fotografie nás späť vždy vrátia v čase na tie nádherné chvíle.

Namiesto toho, aby zostali v zásuvkách, prečo ich nezavesiť do rámika v kancelárii, spálňi, alebo do obývacej izby? Vhodným doplnkom sú tiež do múzeí, hotelov, kasín a reštaurácií, divadiel a úradov. Môžete si byť istí, že Vaše spomienky budú v bezpečí pred zubom času..